Hakkımızda

Sunduğu hizmetlerde tamamen tarafsız ve bağımsız olmayı ilke edinmiş, her kuruluş ve kişi için hiçbir maddi çıkar gözetmeksizin tamamen tarafsız hareket etmektedir.

Bağımsızlık ve dürüstlük ilkesini tehlikeye sokacak her türlü davranıştan uzak durarak yasal mevzuat ve yükümlülüklerini yerine getirmeyi taahhüt ve beyan eder.

VİZYONUMUZ

Bilgi, Tecrübe ve Uzmanlığımızı müşterimiz ile paylaşarak, hem müşterimizi hem de kurumumuzu geliştirerek, geleceğe uzun ve kalıcı yaşamlı şirketler olarak yenilenmemizi ve sürdürülebilmemizi sağlamaktır

MİSYONUMUZ

Hizmet verilen kişilerin kurumsal yapılarını, güvenirliliğini ve performansını gizlilik politikası çerçevesinde uygunluğunu değerlendirmek, belgelendirilmesini sağlamak, bu belgelendirmenin sürdürebilir olmasını sağlamak ve geliştirmektir.

 

PERSONEL BELGELENDİRME POLİTİKAMIZ

UŞAK ABİGEM BELGELENDİRME ANONİM ŞİRKETİ MEYEM olarak;  yerel ve uluslararası mevzuata uyumlu şekilde çalışarak güvenilir ve şeffaf hizmet anlayışını benimseyerek, hizmet sunulan firma ve kurumların istek ve beklentileri doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

Duyuru ve bilgilendirmelerden haberiniz olsun.

MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU LST

     

TÜRK AKREDİTASYON KURUMU LST